Proces tvorby

Vyprávíme příběhy značek. Řekněte nám o své společnosti nebo produktu a my vytvoříme poutavé video, které vynikne ve všudypřítomném vizuálním smogu.

[unex_ce_button id="content_rgu17et53" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#00a99d" button_border_hover_color="#00a99d" button_link="hello@motionhouse.cz" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]Kontakt[/ce_button]

Kickoff

Projekt odstartujeme společnou schůzkou, ať už osobně nebo přes videokonferenci. Schůzky se zúčastní členové týmu, kteří se na projektu budou podílet.

Taková forma schůzky nám pomůže k tomu, abychom byli všichni na jedné lodi a měli v rámci projektu stanovené stejné cíle a představy. Je to také skvělá možnost pro brainstorming a diskuzi ohledně nápadů.

Scénář

Dobrý scénář je základem úspěšného videa. A základem dobrého scénáře je co nejlepší informovanost o vaší firmě a produktech. Kdo je cílový divák videa; jakým způsobem komunikujete se zákazníky a jaké máte vytyčené cíle? Naším úkolem je vše převést do příběhu, který zaujme.

Díky odpovědím na tyto otázky se začne formovat naše představa o scénáři a výsledkem je první návrh. Ten se skládá z textového popisu scén a případně návrhu textu voiceoveru.

Grafický styl

Navrhneme pro vás styl videa, který vyjádří osobitost a jedinečnost vaší značky.

V tomto kroku si schvalujeme vizuální styl. Pokud už máte představu, jak by video mělo vypadat, pomůže nám, když pošlete pár referencí a my z nich načerpáme inspiraci. Pokud si nejste jisti, rádi připravíme návrhy kretivního řešení, které respektují identitu vaší značky.

Animatik

Animatik znázorňuje vizuální sekvenci videa – rozložení scén, jejich obsah a tempo. Do animatiku také přidáme návrh hudebního řešení a text voiceoveru. Spolu s již schváleným grafickým stylem nám tak animatik pomůže si představit výslednou podobu videa.

Scény v animatiku jsou statické, takže vyžadují kapku představivosti z vaší strany. Například u scény, kdy postava prochází lesem bude v animatiku hrubá skica postavy s lesem v pozadí. Po schválení animatiku připravíme finální ilustrace všech scén podle grafického stylu a scény rozpohybujeme.

Nahrávání voiceoveru

V tomto kroku vybereme hlas pro video, který bude reprezentovat vizi vaší značky.

Při nahrávání voiceoveru dlouhodobě spolupracujeme s několika vybranými herci, u kterých máme zaručenou kvalitu a profesionální přístup. Ke každému videu přistupujeme individuálně a vybereme pro něj herce, který se k danému projektu typově nejvíce hodí.

Produkce

Po schválení všech předchozích kroků se dostáváme do finální fáze. Před cílovou páskou ještě probereme poslední kroky.

Ilustrace, animace, sound design
Nejprve vytvoříme všechny ilustrace ve videu, scénu po scéně, ve stejném stylu jako je již schválený vizuál. Pak už jen zbývá video rozpohybovat a přivést k životu!

Předání videa

Aby se finální video podobalo vaší představě a dostálo všem požadavkům, po každé fázi v procesu budete mít možnost libovolného počtu komentářů. Rychlý a detailní feedback nám pomůže s projektem svižně postupovat.

Po finálním schválení vám zašleme odkaz ke stažení videa. A jsme v cíli. Video je připraveno pro vaši kampaň, web, konferenci nebo třeba veletrh.

Máte dotaz?

V případě jakýchkoliv dotazů na proces tvorby se na nás neváhejte obrátit. 

[unex_ce_button id="content_xnhtbw6rz" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#00a99d" button_border_hover_color="#00a99d" button_link="hello@motionhouse.cz" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]Kontakt[/ce_button]