c_-1

O nás

SEZNAMTE SE. JSME MOTIONHOUSE.

Vyprávíme příběhy pomocí obrazu – jednoduchou a hravou formou. Grafiku dáváme do pohybu pomocí motion designu a ilustrací. Umíme videa, seriály i celovečerní film. Na projektech u nás pracuje tým specialistů, a to od úvodní znělky až po titulky. Naše designové studio pracuje pro české i zahraniční firmy. Když nesedíme za počítačem, pojídáme tvarůžky. Milujeme ponožky v sandálech a uznáváme každý Barber shop, kde vám na hlavě vykouzlí ten správný „mulletácký“ sestřih. 

mi

Michal Černý

ANIMATION SUPERVISOR

Michal Černý (alias Majký) je nadaným animátorem. Pochází z luxusní brněnské čtvrti – Líšně. Majký vytvořil virtuální světelný meč dříve, než mu narostly první vousy. Není tedy divu, že jej čekala na poli motion designu zářivá budoucnost. V našem týmu představuje hlas rozumu, který doplňuje hlasem vášně. Tuto kombinaci pečlivě vkládá i do všech našich projektů.

Artboard-34@2x
ad

Adam Mihalov

ART DIRECTOR

Adam Mihalov (alias Edems) je talentovaný umělec z dalekých exotických krajů – a to ze slovenského Prešova. Edems bývá často oceňován díky jeho grafickým schopnostem. Ovšem také za jeho atletickou náturu. Followery sbírá během pracovní doby, medaile o víkendu. Duši atleta nechává žít i v Motionhousu – vždy se žene za nejlepším výsledkem.

Artboard-34@2x
iv

Ivan Floreš

SENIOR MOTION DESIGNER

Ivan Floreš (alias Ivánek) je talentovaný motion designer z malebného Slavičína. V každé hře je o krok napřed. Proto taky neexistuje nic, co by se nedokázal naučit. Dává i virtuální realitu. Ať už chcete provozovat vlastní lékárnu či získat ten nejlepší kefír, zavolejte Ivánkovi.

Artboard-34@2x
ji_ra

Jiří Machů

ANIMATOR & SOUND DESIGNER

Jiří Machů (alias Kobercový princ) je dědicem Kobercového království v Opavě. Jeho snem však bylo žít v Brně. Sen si splnil. Jirka je speciální druh tvůrce – takový umělecký chameleon. Ve dne dokáže zapadnout mezi animátory, ilustrátory či dokonce scénáristy. A v noci ovládá pódia a mládež svými hudebními počiny.

Artboard-34@2x
kaco_ri_ta

Kateřina Venclíková

PROJECT MANAGER

Kateřina Venclíková (alias Kačorita) je nadaná kitesurfařka z českého Hodonína. Je v našem týmu sice poměrně nováčkem, ale bez ní by se náš motion barák rozpadl na prach. Zvládá se starat o partu animačních nerdů. A díky ní vám nikdy nedojde video ani o sekundu později. Kačorita nás prostě řídí.

Artboard-34@2x
ka

Karel Kvasnička

3D ARTIST

Karel Kvasnička (alias Karlito) je vycházející hvězdou animačního řemesla. Pobývá v Bratčicích kousek za Brnem. Karlito má na narozeninovém dortu nejméně svíček z nás všech. Možná proto se stará o každodenní přísun nápadů. Svým věčným honem za novými technologiemi neustále ovlivňuje i naše životy.

Artboard-34@2x
fi

Filip Koubek

MANAGING DIRECTOR

Filip Koubek (alias Koubíno) je hrdým držitelem hned několika prestižních cen. Je otcem dvou firem a jedné dcery. Za vynikající výsledky ve všech oblastech získal titul Marketing guru. V sanskrtu guru znamená učitel – vůdce – expert, což zní celkem přesně.

Artboard-34@2x
ra

Radek Pšurný

CREATIVE DIRECTOR

Radek Pšurný (alias Raduzz) je oceňovaný režisér, kreativní ředitel a bývalý zpravodaj veřejnoprávní televize. Kdyby nebyl vždy tak veselý, tak byste si mysleli, že je robot. Raduzz je v podstatě stroj na nápady. Nadšeně šíří pozitivní energii i práci po celém světě.

Artboard-34@2x
spoaalu

Chceš se stát součástí týmu?

Novinky ze studia Motionhouse a volné pracovní pozice
zveřejňujeme jednou za čas v našem newsletteru.

By submitting this form, I agree to Motionhouse’s Privacy Policy, use of cookies and email communications. You may opt out or change your preferences at any time.

Office Brno

Drobného 296/20
Brno 60200
Česká republika

Office Praha

Bubenské nábřeží 306/13
170 00 Praha 7-Holešovice
Česká republika

Billing information

Motionhouse s.r.o.
IČ: 04091850
DIČ: CZ04091850
Drobného 296/20,
Brno 60200

MOTIONHOUSE
2021