Kontakt

Rádi se dozvíme více o vašem projektu, nebo vysvětlíme, proč může být animace skvělým řešením. Stačí nás nezávazně kontaktovat.

hello@motionhouse.cz
+420 608 933 554

Jak to celé probíhá?

a

01

Na jednu loď

Pokud nás kontaktujete, domluvíme si schůzku, poznáme se a sladíme naše představy o projektu tak, abychom byli všichni na jedné lodi.

b

02

Tužka a papír

Když si na první schůzce plácneme, začneme v konzultaci s vámi připravovat scénář, který co nejlépe podpoří vaši vizi. Poutavé, nebo vtipné příběhy, to je naše!

c

03

Konečně obrázky

Pak přicházejí na řadu ilustrátoři a animátoři. Ke schválenému scénáři vytvoříme návrh na grafický styl. Vždy se snažíme přijít s něčím neokoukaným, co vaši značku odliší od konkurence.

d

04

Animatik

S tímto pojmem jste se možná ještě nesetkali. Jedná se o hrubý návrh animace, která odhalí, jak na vás celý příběh působí. Scény v animatiku jsou statické, takže vyžadují kapku představivosti z vaší strany. 

e

05

Hlas je důležitý

Ne každé video potřebuje voiceover. Pokud s ním ale pracujeme, tak přichází čas vybrat vhodného člověka, který svým hlasem video doprovodí. Dlouhodobě pracujeme s kvalitními speakery v Česku i zahraničí.

f

06

Dáme věci do pohybu

Pokud jsou všechny předchozí kroky postupně odsouhlasené a společně jsme si jistí, že směřujeme k dokonalému videu, přichází na řadu produkce ilustrací, samotná animace a sound design.

g

07

Hurá do světa

Během procesu schvalujete výstup každé jednotlivé fáze, a tak už pro vás finální video nebude žádným překvapením. Jedině příjemným :) Finální export vám předáme a vy můžete začít sbírat nadšené reakce.

Office Brno

Drobného 296/20
Brno 60200
Česká republika

Billing information

Motionhouse s.r.o.
IČ: 04091850
DIČ: CZ04091850
Drobného 296/20,
Brno 60200

Motionhouse 2022