O nás

Jako děti jsme vzhlíželi k animovaným filmům, až jsme se postupně začali zajímat o to, jakou má animace jedinečnou možnost přivést k životu i ty nejbláznivější nápady. To nás fascinuje dodnes, i když už jsme dospělí (nebo alespoň někteří z nás). K tomu jsme přidali spoustu technických dovedností, vkus vytvářet zajímavé obrázky, a vznikl Motionhouse.

Každý projekt začíná dobrým nápadem, ale je potřeba mnoho kreativních hlav, aby z myšlenky vzniklo komplexní dílo. Jsme tým přátel s různými schopnostmi a názory na věc. Díky tomu dokážeme vždy přijít s takovým řešením pro vaši propagaci, které vystoupí z řady a bude se o něm mluvit. 

Sídlíme v Brně, takže od nás můžete očekávat pohodový přístup, dávku kvalitního humoru, a možná i Olomoucké tvarůžky, které milujeme stejně, jako animaci.

Ocenění

adc
TR_misto-1
1_misto-1
fen
topka
2mi

Tým

Majky

Michal
Černý

CREATIVE DIRECTOR

Michal Černý (alias Majký) je nadaným animátorem. Pochází z luxusní brněnské čtvrti – Líšně. Majký vytvořil virtuální světelný meč dříve, než mu narostly první vousy. Není tedy divu, že jej čekala na poli motion designu zářivá budoucnost. V našem týmu představuje hlas rozumu, který doplňuje hlasem vášně. Tuto kombinaci pečlivě vkládá i do všech našich projektů.

ed

Adam
Mihalov

ART DIRECTOR

Adam Mihalov (alias Edems) je talentovaný umělec z dalekých exotických krajů – a to ze slovenského Prešova. Edems bývá často oceňován díky jeho grafickým schopnostem. Ovšem také za jeho atletickou náturu. Followery sbírá během pracovní doby, medaile o víkendu. Duši atleta nechává žít i v Motionhousu – vždy se žene za nejlepším výsledkem.

iv

Ivan
Floreš

SENIOR MOTION DESIGNER

Ivan Floreš (alias Ivánek) je talentovaný motion designer z malebného Slavičína. V každé hře je o krok napřed. Proto taky neexistuje nic, co by se nedokázal naučit. Dává i virtuální realitu. Ať už chcete provozovat vlastní lékárnu či získat ten nejlepší kefír, zavolejte Ivánkovi.

ji

Jiří
Machů

ANIMATOR & SOUND DESIGNER

Jiří Machů (alias Kobercový princ) je dědicem Kobercového království v Opavě. Jeho snem však bylo žít v Brně. Sen si splnil. Jirka je speciální druh tvůrce – takový umělecký chameleon. Ve dne dokáže zapadnout mezi animátory, ilustrátory či dokonce scénáristy. A v noci ovládá pódia a mládež svými hudebními počiny.

karlas

Karel
Kvasnička

3D ARTIST

Karel Kvasnička (alias Karlito) je vycházející hvězdou animačního řemesla. Pobývá v Bratčicích kousek za Brnem. Karlito má na narozeninovém dortu nejméně svíček z nás všech. Možná proto se stará o každodenní přísun nápadů. Svým věčným honem za novými technologiemi neustále ovlivňuje i naše životy.

tia

Tina
Benetinová

PROJECT MANAGER

Tina Benetinová je rozená Košičanka se srdcem Brňandy. Je v našem týmu sice nováčkem, ale bez ní by se náš motion barák rozpadl na prach. Zvládá se starat o partu animačních nerdů. A díky ní vám nikdy nedojde video ani o vteřinu později. Tina nás prostě řídí.

fi

Filip
Koubek

CO-FOUNDER

Filip Koubek (alias Koubíno) je hrdým držitelem hned několika prestižních cen. Je otcem dvou firem a jedné dcery. Za vynikající výsledky ve všech oblastech získal titul Marketing guru. V sanskrtu guru znamená učitel – vůdce – expert, což zní celkem přesně.

raudek

Radek
Pšurný

CO-FOUNDER

Radek Pšurný (alias Raduzz) je oceňovaný režisér, kreativní ředitel a bývalý zpravodaj veřejnoprávní televize. Kdyby nebyl vždy tak veselý, tak byste si mysleli, že je robot. Raduzz je v podstatě stroj na nápady. Nadšeně šíří pozitivní energii i práci po celém světě.

Klienti

mici
skod
avs
miri
bmw
heur
dame
remo
koop
aukr

Ozvěte se

Máte skvělý projekt, který potřebuje skvělou propagaci?
Napište nám, nebo zavolejte a vše nezávazně probereme.

hello@motionhouse.cz
+420 608 933 554

Buďte v obraze

Zajímá vás, proč je animace v posledních letech tolik populární? Zamilujte si ji taky! Odebírejte náš newsletter. Pravidelně pak ve své schránce najdete jedinečné novinky, rady a tipy.

By submitting this form, I agree to Motionhouse’s Privacy Policy, use of cookies and email communications. You may opt out or change your preferences at any time.

Office Brno

Drobného 296/20
Brno 60200
Česká republika

Billing information

Motionhouse s.r.o.
IČ: 04091850
DIČ: CZ04091850
Drobného 296/20,
Brno 60200

Motionhouse 2022